SPA MERKEZİ

ŞİFALI ELLERLE SİZE SUNDUĞUMUZ DÜNYAYA HOŞ GELDİNİZ

0212 875 10 23 0553 732 56 56

Hakkımızda

Otelimizin -2. katında bulunan spa merkezimiz, sizleri günün yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşarak rahatlamaya davet ediyor. Modern tasarımı ile öne çıkan Türk Hamamı, Saunası, Buhar Odası ile Livello Hotel Spa Merkezi, bölgede ki spa merkezleri arasında bir adım öne çıkıyor. Ertesi güne zinde bir başlangıç yapmanızı sağlayacak olan Vitamin Bar'da taze sıkılmış meyve sularından içebilir, kendinizi yep yeni başlangıçların eşiğinde hissedebilirsiniz. Her biri lisanslı ve uzman terapistlerimiz eşliğinde uzak doğu masajlarını deneyerek sağlığınıza kavuşabilir, hayatın ritmine ayak uydurabilirsiniz.

beylikdüzü masaj - beylikdüzü spa ,

Beylikdüzü Masaj ve SPA

Size, günlük hayatın stresinden uzaklaşacağınız, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatacağınız bir ortam sunuyoruz

beylikdüzü masaj - beylikdüzü spa

MASAJ SPA

Sevdiklerinize sıra dışı hediye edin!

SAFİR LİVELLO
SPA VE GÜZELLİK HİZMETLERİ

Size, günlük hayatın stresinden uzaklaşacağınız, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatacağınız bir ortam sunuyoruz.

YAŞLANMA KARŞITI

Vücudunuzla ve zihninizle ilgilenmek için zaman ayırmanız vücut imajınızı önemli ölçüde geliştirebilir.

RAHATLAMA

Bedeninizin rahatlaması, ruhunuzun ve psikolojinizin rahatlamasına önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.

SAĞLIKLI CİLT VE VÜCUT BAKIMI

Cildiniz sizinen büyük hazinenizdir. O ne kadar iyi olursa sizde o kadar enerjik ve mutlu hissedersiniz.

DETOKSİFİKASYON

Bedenin detoksifikasyonu ile arındırılması, hücrelerinize yenilik, gençlik ve sağlık aşılayacaktır.

45430 Uygulama
85210 Mutlu Müşteri
58549130 Fincan Kahve
15 Yıllık Tecrübe
Spa Faydaları

SAĞLIĞINIZ İÇİN EN İYİSİ

Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Kan dolaşımınızı geliştirir

STRES AZALTMA VE RAHATLAMA

Lenf sisteminizi uyarır

VÜCUDUNUZU ATIK ÜRÜNLERDEN KURTARIN

Rahatlatır ve kendinizi daha iyi hissedersiniz.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GELİŞTİRİN

Genel sağlığınızı korur

GÖRÜNÜŞÜNÜZE ÖNEM VERİN

MASAJLAR

dakika reklam , google reklam ajansı dakika reklam , dakika reklam , dakika dijital , dakika digital

KLASİK MASAJLAR

Klasik masajla huzuru yeniden keşfedin..

Masajın beş ana tekniğinin, bütün vücuda belirli bir düzen ve sıralama içerisinde uygulandığı klasik masaj yöntemi, özellikle sırt ve omuz bölgesine yoğunlaşmaktadır. Çeşitli yağlar eşliğinde cildin ölü dokusundan arındırılması ile başlayan klasik masaj uygulamasında vücuda aşırı baskı uygulamadan rahatlatmaya odaklanılır. Farklı masaj yöntemleri, belli sıralamalar içerisinde uygulanarak, kas spazmlarının ve ödemin dağıtılmasına odaklanılır.

BALİ MASAJI

Uzak diyarlardan sizin için, size özel..

Bali masajı adını Endonezya’nın küçük, volkanik bir adası olan Bali’ den alır. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan Bali masajı çoğu diğer masaj türünde olduğu gibi kan dolaşımını hızlandırıp kas gerginliğini azaltarak vücutta rahatlama sağlar. Bali masajına diğer masaj türlerinden farklı olarak baştan değil ayaktan başlanır. Bunun sebebi ise vücudun her tarafındaki sinir uçlarının ayağın altındaki belli noktalara doğrudan bağlı olmasıdır. Bu noktalara baskı uygulanarak tüm vücuda hükmedip gevşetmek amaçlanır. Bali masajında, kendisine has Bali Santi yağları kullanılmaktadır.

SPOR MASAJI

Spor masajıyla sağlığı yakala..

Spor masajı; krampların, kas sertliklerinin zararlı etkilerinden vücudu kurtarır bununla birlikte lif kopmalarını ve kas zedelenmelerini önler. Kan dolaşımını hızlandırdığı için; toksin ve ödemin vücuttan atılmasına yardımcı olur, kalp ve dolaşım sisteminin işini kolaylaştırır. Vücudu genel anlamda rahatlatır, psikolojik rahatlama ile birlikte fiziksel olarak daha iyi hissetmemizi sağlar.

AROMA TERAPİ MASAJI

Aromatik kokular eşliğinde ruhunuz dinlensin,

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük, hareketlerinin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliğinden olmaktadır.

ÖZEL GÜN PAKETLERİ

"Safir Livello Spada tüm özel günlerinize sevgiyle eşlik ediyoruz.''
Anılarınıza ekleyebileceğiniz ve sağlık ahengiyle hoş vakitler geçireceğiniz paketlerimiz için lütfen detaylı bilgi alınız..

SAFİR LİVELLO MASAJ SPA

0553 732 56 56
Dakika Reklam